Dzień otwarty

Zapraszamy na DNI OTWARTE podczas których będziesz mógł poznać naszą Akademię.  W tym roku zapraszamy na spotkania z dyrektorem programowym Still Academy of Osteopathy Bogusławem Mazurem D.O., oraz wykładowcami SAO.

Podczas DNIA OTWARTEGO Bogusław Mazur opowie o filozofii naszej szkoły oraz zapozna Cię z jej programem nauczania, przedstawi również naszą kadrę a także powie Ci dlaczego warto wybrać Still Academy.

Tego dnia będziemy również gościć dwóch wspaniałych wykładowców Still Academy - Bartosza Szpota D.O. oraz Dominika Wrotniaka D.O. FSCCO. Obydwaj Panowie opowiedzą jak wyglądają i czego dotyczą ich zajęcia a także powiedzą Ci czym dla nich jest osteopatia.

Nasz Zespół odpowiedzi na Twoje wszelkie pytania dotyczące zarówno Akademii jak i samej osteopatii.

 

Nie może Cię zabraknąć tego dnia!!!
Zapraszamy serdecznie!!!

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2022/05/sao_fb_dzien_twarty_2022_1wydarzenie-scaled.jpg

Poznaj naszą Akademię

 • termin: 26.06.2022r. (niedziela)
 • prowadzący:
  • Bogusław Mazur, D.O. MSc.,
  • Bartosz Szpot D.O.
  • Dominik Wrotniak D.O. FSCCO
 • miejsce: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 181b, sala Eventroom
 • godziny: 10.00
 • wstęp bezpłatny

ZAPISZ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY:

Formularz zgłoszeniowy   

   

   

  Zdobycie odpowiedniej wiedzy osteopatycznej wiąże się z kilkoma latami nauka, odbywania praktyk i zdobywania doświadczenia. Aby zostać dobrym osteopatą, trzeba przede wszystkim uczyć się od najlepszych i to stanowi tak naprawdę element nadrzędny, na jakim należy się skupić. Nie zostanie osteopatą ktoś, kto stawia na kilkutygodniowy kurs weekendowy, bo absolutnie nie jest w stanie on posiąść stosownej wiedzy i takiej praktyki, by móc ją później przełożyć na pracę z pacjentem. Tutaj potrzeba ogromu nauki, by teorię móc przełożyć później na praktykę.

  Dlaczego nasza Akademia?

  Każdy, kto pragnie postawić na naukę obejmującą cały zakres wiedzy osteopatycznej, z całą pewnością powinien wybrać właśnie naszą Akademię. Jesteśmy ludźmi, którzy stawiają na pełen profesjonalizm, na odpowiednie podejście do klienta, na rzetelność i jakość świadczonych usług. W naszych szeregach zatrudnione są osoby, które mają wiedzę, doświadczenie i stosowne kwalifikacje, aby móc być dla Państwa i z Państwem, w pełni do Waszej dyspozycji. Doskonale wiemy, jak istotne znaczenie ma kompetencja, usługi na wysokim poziomie i zadowolenie klientów. Do tego dążymy i wierzymy głęboko, że spod naszych skrzydeł wyjdą jedynie ludzie, którzy mianem dobrych osteopatów na pewno będą mogli być nazwani.

  Zapisy do Akademii Osteopatycznej

  Nasza Akademia skupia w swoich szeregach najlepszych osteopatów i jednocześnie też pragnie takich ze swoich szeregów wypuścić. Jesteśmy więc pewni, że osobami, które chcą postawić na naukę w naszej Akademii będą ludzie chętni do nauki, zaangażowani w swoją pracę i gotowi posiąść wiedzę, którą dalej będzie można wykorzystać w praktyce. Wystarczy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy, a my sami wszystkim dokładnie się zajmiemy. Jesteśmy dla Państwa i razem z Wami pragniemy oferować to, co najlepsze, to, co da Wam możliwość zyskania tytułu osteopaty z prawdziwego zdarzenia. My cenimy sobie naszą pracę, Państwo mogą docenić za to nas.

  Jeśli zdobywanie zawodu, to tylko z najlepszymi

  Nie sztuką jest zyskać tytuł osteopaty, a nie mieć tak naprawdę w tym względzie zbyt wiele wiedzy, umiejętności i kwalifikacji. Sztuką jest być osteopatą, który do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. To stanowi dla nas element nadrzędny. Jesteśmy przekonani o tym, że możemy sprostać potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Cenimy sobie profesjonalizm i na tym właśnie skupiamy się w sposób szczególny, bowiem wiemy, że to właśnie buduje naszą markę i pozwala nam być najlepszymi.

  Jedno jest pewne - jeśli chcą Państwo zostać osteopatami, bez wątpienia nasza Akademia jest idealnym miejscem, by to właśnie osiągnąć. Mamy nadzieję, iż nasze zaangażowanie i ciężka praca, pozwolą Państwu otrzymać to wszystko, na czym tylko mogłoby Wam zależeć. To jest dla nas priorytet i to stanowi dla nas rzecz najważniejszą.