Dzień otwarty

WOLNE MIEJSCA

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2018/08/dni_otwarte.jpg

Przyjdź i poznaj naszą Akademię

 • termin: 22.03.2020r. - odwołany / nowy termin podamy wkrótce
 • wykładowcy:
  • Claudia Knox D.O., MSc Ost Paeds,
  • Zenna Zwierzchowska D.O.,
  • Bogusław Mazur, D.O. MSc.,
  • Lynn Haller BA, DO, POD, FSCCO,
 • miejsce: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 181B, budynek B (sala event room)
 • godziny: 16.00-20.00
 • wstęp bezpłatny

Formularz zgłoszeniowy

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc podczas Dnia otwartego, osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

 

 

 

Zdobycie odpowiedniej wiedzy osteopatycznej wiąże się z kilkoma latami nauka, odbywania praktyk i zdobywania doświadczenia. Aby zostać dobrym osteopatą, trzeba przede wszystkim uczyć się od najlepszych i to stanowi tak naprawdę element nadrzędny, na jakim należy się skupić. Nie zostanie osteopatą ktoś, kto stawia na kilkutygodniowy kurs weekendowy, bo absolutnie nie jest w stanie on posiąść stosownej wiedzy i takiej praktyki, by móc ją później przełożyć na pracę z pacjentem. Tutaj potrzeba ogromu nauki, by teorię móc przełożyć później na praktykę.

Dlaczego nasza Akademia?

Każdy, kto pragnie postawić na naukę obejmującą cały zakres wiedzy osteopatycznej, z całą pewnością powinien wybrać właśnie naszą Akademię. Jesteśmy ludźmi, którzy stawiają na pełen profesjonalizm, na odpowiednie podejście do klienta, na rzetelność i jakość świadczonych usług. W naszych szeregach zatrudnione są osoby, które mają wiedzę, doświadczenie i stosowne kwalifikacje, aby móc być dla Państwa i z Państwem, w pełni do Waszej dyspozycji. Doskonale wiemy, jak istotne znaczenie ma kompetencja, usługi na wysokim poziomie i zadowolenie klientów. Do tego dążymy i wierzymy głęboko, że spod naszych skrzydeł wyjdą jedynie ludzie, którzy mianem dobrych osteopatów na pewno będą mogli być nazwani.

Zapisy do Akademii Osteopatycznej

Nasza Akademia skupia w swoich szeregach najlepszych osteopatów i jednocześnie też pragnie takich ze swoich szeregów wypuścić. Jesteśmy więc pewni, że osobami, które chcą postawić na naukę w naszej Akademii będą ludzie chętni do nauki, zaangażowani w swoją pracę i gotowi posiąść wiedzę, którą dalej będzie można wykorzystać w praktyce. Wystarczy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy, a my sami wszystkim dokładnie się zajmiemy. Jesteśmy dla Państwa i razem z Wami pragniemy oferować to, co najlepsze, to, co da Wam możliwość zyskania tytułu osteopaty z prawdziwego zdarzenia. My cenimy sobie naszą pracę, Państwo mogą docenić za to nas.

Jeśli zdobywanie zawodu, to tylko z najlepszymi

Nie sztuką jest zyskać tytuł osteopaty, a nie mieć tak naprawdę w tym względzie zbyt wiele wiedzy, umiejętności i kwalifikacji. Sztuką jest być osteopatą, który do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. To stanowi dla nas element nadrzędny. Jesteśmy przekonani o tym, że możemy sprostać potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Cenimy sobie profesjonalizm i na tym właśnie skupiamy się w sposób szczególny, bowiem wiemy, że to właśnie buduje naszą markę i pozwala nam być najlepszymi.

Jedno jest pewne - jeśli chcą Państwo zostać osteopatami, bez wątpienia nasza Akademia jest idealnym miejscem, by to właśnie osiągnąć. Mamy nadzieję, iż nasze zaangażowanie i ciężka praca, pozwolą Państwu otrzymać to wszystko, na czym tylko mogłoby Wam zależeć. To jest dla nas priorytet i to stanowi dla nas rzecz najważniejszą.