Strefa studenta

 

 

Żyjemy w czasach, w których Internet całkowicie zawładnął naszym życiem. Dziś nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Niemal wszystkie urządzenia obsługujemy i wykorzystujemy w nich internet. Płacimy za zakupy, komunikujemy się z innymi ludźmi, pracujemy. Czyż wyobrażamy sobie więc świat bez internetu? Z całą pewnością nie.

Wychodząc więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom, nasza Akademia stworzyła możliwość dostępu do strefy studenta, która to jest niezwykle pomocna i przydatna, jeśli w grę wchodzi załatwianie wszelkich formalności, kontakt z nami, jak również i dostęp do wszelkich informacji, jakie tylko naszym podopiecznym mogą być potrzebne.

Jak to działa?

Wszystko odbywa się poprzez naszą stronę internetową. Są Państwo w zakładce Strefa Studenta. Macie do wpisania login i hasło, które otrzymujecie. Po zalogowaniu się, jesteście w swoim panelu na profilu, w którym macie podawane wszelkie niezbędne informacje. Tam możecie skontaktować się z wykładowcami, uzyskać dostęp do wszelkich ocen, najbliższych egzaminów. Tam podany jest pełen grafik wykładów, odpowiednich zajęć. Wystarczy znaleźć się na tej stronie, by otrzymać wszystko, co tylko jest Wam niezbędne. Oszczędność czasu? Z całą pewnością! Wygoda? Bez dwóch zdań! Komfort na najwyższym poziomie? Dokładnie tak. To wszystko i jeszcze więcej jest w stanie zagwarantować Państwu Nasza Akademia działająca w zakresie osteopatii.

Każdy ze studentów, który właśnie z nami pragnie zdobywać wiedzę, poszerzając swoje horyzonty, kto chce wziąć udział w konferencjach, ukończył studia i zyskać tytuł osteopaty, z pewnością będzie zadowolony, zarówno z jakości naszych usług, z nauki na najwyższym poziomie, z atrakcyjnych cen, jak również i nowoczesnej formy wykorzystywania możliwości internetu. Z nami nie trzeba tracić czasu na poszukiwania kontaktu, posiadać w portfelu kartki z grafikiem, zapisywać w kalendarzu dat dotyczących egzaminów. Wystarczy jedynie wejść na swoją platformę, by wszystkie informacje były zawarte w jednym miejscu.

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani o tym, że nasza Akademia to najlepsze miejsce, w którym nauka jest prawdziwą przyjemnością i ciągłym zdobywaniem nowych pokładów wiedzy. Osteopatami mogą zostać osoby po studiach fizjoterapii lub lekarze medycyny, którzy decydują się dalej na 4 - letnią naukę w takiej szkole, jak nasza. By zostać osteopatą, trzeba posiadać ogrom, niezwykle rozległej wiedzy z budowy ludzkiego ciała, jego funkcjonowania i możliwych stanów chorobowych, jakie mogą wystąpić. Choć należy ona do medycyny niekonwencjonalnej, bez wątpienia z roku na rok zwiększa grono osób, które są nią zainteresowane.

Dziś coraz częściej odbiegamy od tradycyjnych metod leczenia. Medycyna nie umie lub nie potrafi nam pomóc, kolejki do specjalistów są dla nas zmorą, a zbyt duża ingerencja w organizm lub tony leków, to prawdziwe przekleństwo. W przypadku osteopatii tego problemu nie ma, bo skupia się ona na ucisku odpowiednich miejsc dłońmi, znajdując przy tym punkty, które mogą mieć istotne znaczenie dla całego procesu diagnozowania i leczenia.