Rekrutacja 2020/2021

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2018/08/rekrutacja.jpg

Kto może przystąpić do Akademii

Uczestnikiem Still Academy of Osteopathy może zostać fizjoterapeuta lub lekarz, po ukończeniu studiów medycznych.

Weryfikacja kandydatów do Akademii odbywa się na podstawie przesłanych informacji o doświadczeniu w indywidualnej pracy z pacjentem oraz wykazie ukończonych szkoleń specjalistycznych.

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2018/08/rekrutacja-2.jpg

Organizacja zajęć

Pełen cykl kształcenia obejmuje 4 lata nauki, a każdy rok zajęć składa się z 10 zjazdów obowiązkowych oraz sesji egzaminacyjnej. Zajęcia odbywają się od piątku do niedzieli. Terminy zjazdów podawane są przed rozpoczęciem danego roku nauki. Rok akademicki rozpoczyna się we wrześniu/październiku a kończy w czerwcu. Wszystkie zjazdy odbywają się w Warszawie.

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2018/08/rekrutacja-3.jpg

Wymagane dokumenty

Wymagane jest przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów magisterskich lub licencjackich, a także informacja o doświadczeniu w indywidualnej pracy z pacjentem oraz wykaz ukończonych szkoleń specjalistycznych. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury na podstawie CV, podpisywana jest umowa z uczestnikiem SAO.

O przyjęciu do Akademii decyduje kolejność zaksięgowania opłat rekrutacyjnych, po wcześniejszym zakwalifikowaniu się do nauki w SAO na podstawie przesłanego CV.

Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia kandydatów, wysłane za pośrednictwem formularza na stronie www.

Pozostało 8 wolnych miejsc na rok 2020/2021!!!

 

 

 

Akademia, którą dla Państwa tworzymy, to miejsce idealne, by móc zdobyć szeroki zakres wiedzy w zakresie osteopatii. Jesteśmy grupą ludzi, która z jednej strony naucza, a z drugiej próbuje pokazać, że ta niekonwencjonalna metoda leczenia może okazać się niezwykle istotna w leczeniu różnego rodzaju schorzeń i licznych przypadłości. Do naszej Akademii rekrutujemy ludzi, którzy pragną posiąść odpowiednią wiedzę, zdobyć praktykę i zostać najlepszymi specjalistami w zakresie szeroko pojętej osteopatii. 

Odpowiednie wykształcenie

Bez wątpienia wykształcenie odgrywa niezwykle ważną rolę. Nie może osteopatą zostać osoba, która nie ma ukończonych odpowiednich studiów. Weryfikacja więc kandydatów odbywa się na podstawie dokumentów dotyczących wcześniejszej nauki, ukończonych szkoleń specjalistycznych, jak również i indywidualnej pracy z pacjentem. W naszych progach uczą się przede wszystkim najlepsi, a więc dostać się do nas mogą właśnie takie osoby. My chcemy, aby spod naszych skrzydeł wyszli ludzie, którzy na temat osteopatii będą mieli bardzo duże pojęcie i którzy będą chcieli dalej wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. To stanowi dla nas element nadrzędny.

Gotowość do nauki i zajęć

Aby ukończyć studia, jednym z warunków jest odbycie minimum 95% zajęć. Osoby, które nie spełnią tego warunku, nie będą mogły ubiegać się o tytuł osteopaty. Warto więc wcześniej dokładnie przemyśleć tę kwestię, tak, aby móc zorganizować swój czas odpowiednio pod plan zajęć naszej Akademii. Pełen cykl szkoleń obejmuje blisko cztery lata nauka. Każdy rok to dziesięć zjazdów obowiązkowych, jak również i sesji egzaminacyjnej. Całość ma miejsce od piątku do niedzieli, trwając od września/października, aż do czerwca. Aby więc ukończyć studia, trzeba wykazać się tak dużą obecnością na wykładach i zajęciach, gdyż to właśnie stanowi element priorytetowy.

Jakie dokumenty należy przesłać w celu rekrutacji?

Aby przejść pozytywnie etap rekrutacji, wymagane są konkretne dokumenty, które to muszą znaleźć się w profilu studenta. Należy więc wysłać potwierdzenie ukończenia studiów magisterskich lub licencjackich, jak również i informacje odnośnie indywidualnej praktyki z pacjentem. Co więcej, istotne znaczenie mają również skany wszelkich ukończonych kursów, jak również i szkoleń specjalistycznych. Istotne znaczenie ma również i CV. Jeśli wszystko zakończy się pozytywnie, z klientem podpisywana jest umowa, a ten może uzyskać miano osteopaty. Podstawa jest podejść do wszystkiego w pełni profesjonalnie, zebrać niezbędne dokumenty i być świadomym tego, jak taka nauka wygląda. Jedno jest pewne, jeśli chcemy zostać osteopatami, warto uczyć się właśnie w naszej Akademii

Jeśli więc mają Państwo ukończone studia magisterskie na kierunku fizjoterapia lub jeśli są Państwo lekarzami medycyny, to jak najbardziej zapraszamy serdecznie do rekrutacji właśnie w progach naszej Akademii. Wierzymy, iż razem z Państwem otrzymamy to wszystko, co pozwoli Wam w pełni cieszyć się uzyskanym tytułem.

Formularz zgłoszeniowy