Dlaczego STILL ACADEMY

  • STILL ACAEMY cechuje Integracja wielu nurtów osteopatii począwszy od modelu strukturalnego, przez funkcjonalny, biodynamiczny, aż do tematycznych weekendów z osteopatii w Pediatrii, Ginekologii, uroginekologii czy osteopatii w sporcie!
  • Najlepsi w swoich dziedzinach nauczyciele osteopatii z całej Europy w STILL ACADEMY!
  • 2000 godzin akademickich Osteopatii na najwyższym światowym poziomie podczas 4 letniego cyklu kształcenia. Cały proces kształcenia jest starannie przemyślany z dbałością o każdy szczegół programowy, by w najlepszy możliwy sposób przygotować naszego studenta do pracy w zawodzie Osteopatii.
  • Nie stawiamy na ilość, tylko na jakość, dlatego otwieramy placówkę jedynie w Warszawie, tak, by lepiej nadzorować i dbać o cały proces kształcenia przyszłych najlepszych osteopatów w Polsce.
  • STILL ACADEMY OF OSTEOPATHY to również wspaniali Asystenci, którzy będą Wam nieustannie pomagać w zgłębianiu tajników osteopatii na zajęciach. Są to doświadczeni już osteopaci z tyłem D.O. mający wieloletnią praktykę osteopatyczną. Nie sposób nie wspomnieić o tłumaczach, którzy mają wieloletnią praktykę w tłumaczeniu setek szkoleń osteopatycznych z dużą znajomością fachowej terminologii.
  • Zajęcia kliniczne i praca z  Pacjentami pod nadzorem doświadczonych osteopatów.

STILL Academy of Osteopaty to prestiżowa szkoła osteopatii, która powstała dla idei scalania wszystkich nurtów osteopatii i nauczania jej na najwyższym światowym poziomie, zgodnie z przesłaniami i wskazówkami samego mistrza A.T. Stilla.