Asystenci

Małgorzata Naumiuk D.O.

Agata Bąk D.O.

Katarzyna Kozera D.O.

Aleksandra Staszewska D.O.

Edyta Derek D.O.

Katarzyna Maciejewska-Litwin D.O.

Grzegorz Zaborowski D.O.

Jan Śrótwa D.O.

Jan Wacholski D.O.

Radosław Lalak D.O.

Maciej Gogołek D.O.

Mateusz Maligranda D.O.

Michał Witajewski D.O.

Krzysztof Gołębiewski D.O.

Gracjan Babula D.O.

Wojciech Imroth D.O.

Tomasz Jurkiewicz D.O.

Krzysztof Bystrzejewski D.O.

Sebastian Walczyk D.O.

Maciej Zawadzki D.O.

Marcin Bebelski D.O.

Przemysław Doleżych D.O.

Krzysztof Kostrzębski D.O.

Marcin Hynowski D.O.

Maciej Frątczak D.O.

Braian Gudaniec D.O.

Kamil Gurgun D.O.

Piotr Dulny D.O.

Michał Matuszak D.O.

Piotr Kucharuk D.O.

Adam Dąbrowski D.O.

Dawid Skurka D.O.

Radosław Świątek D.O.

Szymon Gosiewski D.O.

Konrad Skrzat D.O.

 

 

 

Na sukces danej firmy wpływ ma każda osoba. One wszystkie bowiem razem tworzą coś, co można nazwać marką. Nasza Akademia zajmująca się świadczeniem usług nauczania z zakresu osteopatii, zatrudnia w swoich szeregach ludzi, dzięki którym nauczanie jest przyjemnością, a zdobywanie wiedzy potęgą. Jedną z grup naszych ludzi stanowią asystenci, którzy to dokładają wszelkich starań, aby każdy ze studentów  był zadowolony, usatysfakcjonowany i szczęśliwy, że właśnie to miejsce wybrał do nauki i zdobywania wiedzy w zakresu osteopatii. 

Współpraca z najlepszymi

Klient płaci, klient wymaga! Z pewnością tak brzmią niejedne hasła wielu marek. My jednak nie skupiamy się na tym w czystym tego słowa znaczeniu. Chcemy, by wybierając nas, każdy miał pewność, iż stawia na miejsce godne uwagi i w nim chce się właśnie kształcić i zdobywać wiedzę. W każdym przypadku kluczowe znaczenie mają ludzie, którzy dane miejsce tworzą, a jeśli chodzi o nauczanie jest to szczególnie istotne i ważne. Nasi asystenci są osobami, które z chęcią oddają się swojej pracy, angażując się w powierzone im zadania. Każdy, kto podejmie więc współpracę z naszą Akademią, na pewno i w tej kwestii zyska 100% pełnego zadowolenia i satysfakcji dokonanego wyboru.

Kadra nauczająca to podstawa

Skoro ktoś chce zdobywać wiedzę, kształcić się i rozwijać, musi uczyć się od najlepszych. Jest to jak najbardziej zrozumiałe i na tym właśnie należy się w pełni skupić. Naszymi asystentami są osoby wykształcone i wyspecjalizowane w osteopatii, dla których to ta naturalna metoda leczenia stanowi sens funkcjonowania. Osteopatia to nie tylko diagnozowanie przypadków i leczenie danych stanów, ale to również próba zrozumienia, jak ważne jest połączenie ciała i duszy w jedność, jak istotna jest harmonia, szczęście i radość z życia. Jeśli głowa idzie w parze z całością, to każdy problem można rozwiązać i nasi asystenci na tym w sposób szczególny się skupiają.

Nauka od najlepszych

Jeśli zdobywać wiedzę, to tylko od najlepszych. To powinno stanowić nasze hasło przewodnie i do tego powinniśmy zawsze dążyć. Dzięki grupie naszych asystentów, nauka staje się przyjemnością, a zdobywanie odpowiedniej wiedzy kluczem do zostania naprawdę bardzo dobrym osteopatą. W tej branży nie wystarczy być dobrym czy też przeciętnym. Tutaj trzeba być najlepszym, jeśli chce się wygrać z konkurencją i właśnie do siebie zbliżyć pacjentów. Ci szukają pomocy w naturalnych sposobach leczenia, bowiem albo zawiodła medycyna, albo też kochają oni niemedyczne sposoby radzenia sobie z bólami i z dyskomfortem. Spod naszych skrzydeł na pewno wyjdą tylko najlepsi osteopaci. Mogą do nich dołączyć również i Państwo.

Jedno jest pewne - nasza Akademia to miejsce, które bez wątpienia jest w stanie spełnić potrzeby, oczekiwania i wymagania wszystkich klientów. To placówka, która zatrudnia najlepszych, a wszystko to po to, aby studenci otrzymali fachową wiedzę, mogącą potem mieć przełożenie na praktykę.