Filozofia

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2018/08/filozofia-1a.jpg

STILL ACADEMY OF OSTEOPATHY

to szkoła osteopatii, którą cechuje wielowymiarowość oraz integracja wielu nurtów osteopatii.

Naszym celem jest pokazanie jak różnorodna jest osteopatia i jak ogromne zastosowanie może mieć w leczeniu pacjentów, a to wszystko zgodnie z filozofią jej twórcy – A.T. Stilla.

Nie jesteśmy szkołą w modelu strukturalnym czy funkcjonalnym, jesteśmy Akademią, która łączy i naucza obydwu tych modeli.

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2018/08/filozofia-2a.jpg

Kładziemy duży nacisk zarówno na przygotowanie typowo medyczne (patologia, semiologia, badanie kliniczne, diagnostyka różnicowa czy radiologia), jak również na szerokie zastosowanie osteopatii w praktyce, wykorzystując szeroki wachlarz technik klasycznych, strukturalnych i funkcjonalnych.

Łączymy wiedzę opartą na badaniach naukowych (EBM) z bogatym empirycznym doświadczeniem praktycznym wielu nauczycieli z całej Europy.

Zaczniemy od podstaw pracy klinicznej, połączymy wszystkie filary pracy osteopatycznej

//www.stillacademy.pl/wp-content/uploads/2018/08/filozofia-3a.jpg

(Strukturalną, Wisceralna, Cranio-Sacralną) kończąc na zaawansowanej Osteopatii ginekologicznej, uroginekologicznej, czy Pediatrycznej.

Łączymy wiedzę opartą na badaniach naukowych (EBM) z bogatym empirycznym doświadczeniem praktycznym wielu nauczycieli z całej Europy.

Zaczniemy od podstaw pracy klinicznej, połączymy wszystkie filary pracy osteopatycznej (Strukturalną, Wisceralna, Cranio-Sacralną) kończąc na zaawansowanej Osteopatii ginekologicznej, uroginekologicznej, czy Pediatrycznej.

STILL Academy of Osteopaty powstała dla idei scalania wszystkich nurtów osteopatii i nauczania jej na najwyższym światowym poziomie, zgodnie z przesłaniami i wskazówkami samego mistrza A.T. Stilla.