Thomas Attlee

Thomas Attlee D.O., RCST ...............

Thomas Attlee jest założycielem i dyrektorem College of Cranio-Sacral Therapy (CCST) i jest jednym z najbardziej doświadczonych terapeutów czaszkowo-krzyżowych na świecie.

Ukończył European School of Osteopathy, przez kilka lat wykładał w International College of Oriental Medicine, uczył Jogi przez wiele lat, uczy praktyki uważności, a także integruje różne terapie, procesy psychoterapeutyczne, techniki medytacji i świadomość kwantową dla ponad 35 lat.

CCST jest pierwszą i najbardziej znaną szkołą terapii czaszkowo-krzyżowej, wiodącą w tej dziedzinie, z ponad 35-letnim doświadczeniem w szkoleniach w Wielkiej Brytanii i na świecie. Szkoła ukończyła większość zarejestrowanych terapeutów czaszkowo-krzyżowych w Wielkiej Brytanii. Absolwenci regularnie donoszą, że ten kurs zmienił ich życie na każdym poziomie – zawodowym i osobistym, fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym.

Thomas praktykuje w College of Cranio-Sacral Therapy (CCST) w Primrose Hill w Londynie. Jest autorem książek “Cranio-Sacral Integration – Foundation – 2nd edition” oraz “Face to Face with the Face”.