Nasz Zespół

Aneta Ficygowska

Aneta Ficygowska

Współzałożyciel SAO

W Akademii zajmuje się bezpośrednim kontaktem ze studentami oraz odpowiedzialna jest za marketing reklamowy. Pełni funkcję dyrektora zarządzającego. Odpowiedzialna jest za treści na stronie www, a także na portalach społecznościowych.

Bogusław Mazur

Bogusław Mazur

Współzałożyciel SAO

Dyrektor programowy. Kieruje i nadzoruje programem dydaktycznym oraz doborem nauczycieli tworzących STILL Academy. W SAO prowadzi zajęcia z Płynów w osteopatii oraz Integrację osteopatyczną.

Piotr Ficygowski

Piotr Ficygowski

Współzałożyciel SAO

Dyrektor finansowy. W Akademii jest odpowiedzialny za finanse na poziomie strategicznym i operacyjnym, jednocześnie prowadząc i rozwijając nowe możliwości biznesowe. Zarządza również działaniami marketingowymi SAO

Magdalena Ballner

Magdalena Ballner

Project Manager

W Akademii odpowiada za aktywny kontakt ze studentami. Dba o realizowanie celów organizacyjnych oraz programowych SAO. Czuwa nad prawidłowym przepływem informacji.

Piotr Gefert

Piotr Gefert

Koordynator SAO

W Akademii odpowiada za aktywny kontakt ze studentami. Dba o realizowanie celów organizacyjnych oraz programowych SAO. Czuwa nad prawidłowym przepływem informacji.

Kinga Jastrzębska

Kinga Jastrzębska

Pracownik administracyjny

W Akademii zajmuje się prowadzeniem spraw administracyjnych

 

 

 

 

Oferując usługi nauczania w konkretnej specjalizacji, trzeba być przede wszystkim tutaj specjalistą. Jeśli wchodzi w grę osteopatia, podstawą jest kompetencja, rzetelność, profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Osoby, które chcą bowiem postawić na taki rodzaj leczenia pacjentów, pragną jak najlepszych pokładów wiedzy i współpracy z prawdziwymi profesjonalistami. Nasza Akademia jest w stanie to właśnie Państwu zapewnić i zagwarantować. 

Zespół wykwalifikowanego personelu

Rzeczą niezwykle ważną jest zespół ludzi, którzy daną firmę tworzą. To od nich tak naprawdę zależy to, jak dane miejsce będzie prosperować i jaką będzie mogło zaoferować jakość świadczonych usług. Naszą Akademię zasilają najlepsi. Jeśli chodzi o współzałożycieli, jest nimi czwórka osób, która łącząc swoje siły, stworzyła to właśnie miejsce, miejsce, które dla swoich klientów chcących stać się osteopatami stanowi najlepszy z możliwych wybór.

Aby dana firma mogła prawidłowo funkcjonować, każdy musi być odpowiedzialny za określony zakres prac. Często z boku wszystko wydaje się być takie łatwe. Ktoś oferuje naukę, klienci z tego korzystają. Istotne znaczenie ma oczywiście kadra nauczająca i dlatego też w szeregach naszej Akademii zatrudnione są osoby najlepsze. Wykładowcami są ludzie, którzy posiadają zarówno niezbędną wiedzę, jak również doświadczenie w swojej branży oraz umiejętności w przekazywaniu posiadanej wiedzy swoim kursantom. A oprócz samych wykładowców? Na pewno potrzeba tutaj ludzi, którzy czuwają nad całością prosperowania takiego miejsca.

Naszą Akademię tworzą najlepsi. Kontakt ze studentami, marketing reklamowy, sprawy dotyczące zarządzania stroną internetową i mediami społecznościowymi. Do tego pełen wizerunek i aprowizacja SAO, kwestia finansów, księgowości, działań marketingowych. To wszystko i jeszcze więcej są w stanie zapewnić Państwu ludzie, którzy tworzą naszą Akademię. Każdy osobno jest niezwykle ważny i jednocześnie wszyscy razem tworzą silne ogniwo.

Dlaczego my?

Bo jesteśmy najlepsi. Pracujemy po to, aby Państwu było dobrze. Wiemy doskonale, jak istotne znaczenie w świecie leczenia zaczęła odgrywać osteopatia. Chcąc, aby po ukończonym nauczaniu mogli Państwo swoją wiedzę przełożyć na praktykę, robimy wszystko, co w naszej mocy, by to właśnie Państwu zapewnić i to właśnie Wam zagwarantować. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w pracę, poświęcenie i chęć oferowania usług na najwyższym poziomie, pozwolą Państwu wynieść z naszej Akademii wszystko to, co najlepsze i co idealnie jest do Was dostosowane. My jesteśmy dla Was, Wy jesteście dla nas i wspólnie tworzymy coś, co określić można mianem perfekcji w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Zachęcamy już teraz serdecznie do współpracy z naszą firmą. Wierzymy, iż to miejsce stanie się idealnym właśnie dla Państwa, bowiem troszczymy się i robimy wszystko, co w naszej mocy, by każdy z naszych podopiecznych był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany oferowanymi rozwiązaniami.