Bogusław Mazur

D.O., MSc.

Współzałożyciel i dyrektor programowy STILL Academy of Osteopathy, gdzie odpowiada za całokształt programu nauczania oraz dobór nauczycieli prowadzących. Były wykładowca w szkole osteopatii Flanders International College of Osteopathy oraz były wykładowca na wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Uznany autorytet w dziedzinie Osteopatii i Fizjoterapii w Polsce, wyszkolił i wykształcił ponad 7000 fizjoterapeutów z całego kraju.
Konsultuje i leczy Pacjentów z całej Polski oraz specjalizuje się w przypadkach „nie do wyleczenia”, które już niejednokrotnie udało się wyleczyć.
Od kilkunastu lat prowadził prywatny gabinet osteopatii i fizjoterapii, który przekształcił w prywatną wielospecjalistyczną klinikę – Humanicus Clinic, w której zatrudnia ponad 60 specjalistów medycyny, osteopatii i fizjoterapii.
Instruktor licznych autorskich kursów i szkoleń z terapii manualnej oraz osteopatii. Naucza także na podyplomowych szkoleniach dla Osteopatów – Mastercourse.
Z upodobaniem studiuje klasyczne nauki ojca osteopatii A.T Stilla oraz nieustannie doskonali swoją wiedzę z anatomii, neurofizjologii czy biochemii. Jest zdania, że doskonały Osteopata kształci i doskonali swoją wiedzę i umiejętności przez całe życie.
Uczestnik ponad stu szkoleń z zakresu osteopatii i medycyny manualnej. Współpracuje z licznymi klubami i sekcjami sportowymi, będąc często osobą decyzyjną o rodzaju i sposobie leczenia zachowawczego. Leczy na co dzień Mistrzów Świata, Europy, Rekordzistów Polski, uczestników kadry Olimpijskiej, czy reprezentantów Polski w takich dyscyplinach jak siatkówka, lekkoatletyka, koszykówka, piłka nożna, sporty walki, tenis czy narciarstwo.

Prywatnie – fan motoryzacji i ciężkiej muzyki.