Dlaczego wybrałem Still Academy of Osteopathy

Instruktor:

 

Dlaczego wybrałem Still Academy of Osteopathy

 

Jan Śrótwa D.O., asystent Still Academy of Osteopathy:

Współpracuję ze Still Academy dlatego, że jest to bardzo ciekawa, nowa forma szkoły osteopatii w Polsce. Jest wielokierunkowa. Łączy jednocześnie tradycję, sięga do źródeł, do Andrew Taylora Stilla, a jednocześnie wdraża nowoczesne rzeczy.

 

Grzegorz Zaborowski D.O., asystent Still Academy of Osteopathy:

Rola asystenta w szkole SAO jest dość specyficzna. Mamy za zadanie skracać dystans między nauczycielami a studentami. Sami wnosimy sporo dobrego, jeżeli chodzi o nasze doświadczenie w naszej pracy. Traktujemy się jak rodzinę. Tak naprawdę jest to wspólne środowisko, znamy się już długo i naprawdę panuje tutaj dobra atmosfera.

 

Marcin Ciecierski, student Still Academy of Osteopathy:

Still Academy jest moją drugą szkołą osteopatii. Przeniosłem się tutaj z innej szkoły, gdyż zachęciła mnie oferta zajęć i ich różnorodności. Na pewno kadra wykładowa to jedna z rzeczy, która mnie przekonała. Dlatego, że jest szeroka i praktycznie każde zajęcia prowadzi ktoś inny, co daje nam możliwość dyskutowania. Myślę też, że na pewno w dużej części zachętą jest znajomość asystentów jako terapeutów, osteopatów. Wiemy, że tajników osteopatii uczyć nas będą osoby, które tę osteopatię traktują jako pasję, zawód, ale też trochę jako hobby. Bo ciężko spędzać trzy dni z innymi ludźmi, dzieląc się swoją wiedzą, jeżeli nie traktują tego jako hobby. 

 

Katarzyna Gmur, studentka Still Academy of Osteopathy:

Uważam, że w naszym zawodzie ciągle trzeba się rozwijać, a osteopatia daje konkretny zawód i konkretną, usystematyzowaną wiedzę. Zamiast latać z kursu na kurs, wolę iść na studia osteopatii i po prostu mieć dodatkowy zawód.

 

Konrad Skrzat, student Still Academy of Osteopathy:

Still Academy zainteresowało mnie przede wszystkim swoim programem. Jesteśmy pierwszym rocznikiem, więc wiedzieliśmy już wcześniej, że ta szkoła się pojawi. Analizowaliśmy, czy warto się przenieść, czy nie. Na pewno dużym atutem jest fajna kadra, duża motywacja organizatorów i duże grono studentów, które tak bardzo napędza nas podczas nauki osteopatii. 

 

Janusz Miczejko, student Still Academy of Osteopathy:

Idąc do szkoły osteopatii, człowiek bierze pod uwagę przede wszystkim jeden, podstawowy czynnik, jakim jest kadra nauczycielska. Trzeba przyznać, że tutaj Still wspiął się na wyżyny i kadra jest naprawdę bardzo dobra.

 

Klaudia Jakubowska, studentka Still Academy of Osteopathy:

Dodatkowo asystenci, których nie trzeba prosić o pomoc. Sami wyłapują osoby, które mają pytania i nie robią tego z żalem, tylko naprawdę wkładają w to całe serce. Niejednokrotnie to, czego nie powie instruktor, dopowie asystent, więc ogromny plus dla kadry za wiedzę i doświadczenie.

 

Bogusław Mazur D.O., MSc, MT, Dyrektor programowy Still Academy of Osteopathy:

Program studiów na Still Academy of Osteopathy jest bardzo skrupulatnie przemyślany. Dzięki temu wyjątkowemu programowi potencjalny student osteopatii będzie miał szansę poznania wielu nurtów osteopatii, szansę pracy z bardzo szerokim spektrum pacjentów i zdecydowanie podniesie jakość swojej pracy w gabinecie. Zapraszamy.