Tytuł D.O. i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych

Student uzyska tytuł D.O. (Dyplomowanego Osteopaty) i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych,  jeśli spełni następujące warunki

 

  • będzie obecny na co najmniej 70% zajęć w trakcie całego toku studiów
  • pozytywnie zda wszystkie egzaminy praktyczne i teoretyczne po każdym roku akademickim
  • pozytywnie zda egzamin kliniczny na ostatnim roku studiów
  • napisze pracę dyplomową, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję egzaminacyjną

Prace dyplomowe będą podlegały ocenie według;

  • Regulacji zawartych w Ustawie „Prawo o Szkolnictwie Wyższym” oraz zgodnie z wytycznymi wynikającymi z zapisów procesu bolońskiego.

 

 

Kończąc określone studia lub szkolenia, każdy z uczestników otrzymuje odpowiedni do tego tytuł. W przypadku naszej Akademii, zakończenie czteroletniej nauki kończy się uzyskaniem tytułu D.O - Dyplomowanego Osteopaty. Wraz z takim osiągnięciem, każdy z naszych podopiecznych może rozpocząć praktykę w tym zawodzie, zarówno jako pracownik danej kliniki osteopatycznej, jak również i jako jej założyciel i pomysłodawca. 

Warunki do uzyskania tytułu Dyplomowanego Osteopaty

Aby otrzymać tytuł Dyplomowanego Osteopaty trzeba spełnić określone warunki. Bez nich nie jest to możliwe do wykonania. O czym więc na pewno należy pamiętać? Podstawą jest zaliczenie co najmniej 95% zajęć w trakcie całego roku. Ktoś, kto zapisze się do naszej Akademii, musi wykazać się profesjonalizmem, rzetelnością i pełnym oddaniem. My nie dajemy tytułu osobom, które jedynie płacą, ale tym, które są w pełni gotowe zdobyć odpowiednią wiedzę, by dalej móc z największą przyjemnością świadczyć usługi osteopatyczne. Niezbędne jest oczywiście zdanie wszystkich egzaminów - zarówno tych praktycznych, jak również i tych teoretycznych, jakie są podstawowym elementem, jeśli w grę wchodzi zaliczenie każdego roku. Oczywiście na koniec kluczowym elementem jest także zdanie egzaminu klinicznego na ostatnim roku i napisanie pracy dyplomowej, pozytywnie rozpatrzonej przez komisję przeprowadzającą egzamin. Tak niewiele trzeba, a jednocześnie tak dużo, by zostać osteopatą.

Popularność osteopatii

Na przestrzeni ostatnich lat osteopatia osiągnęła bardzo dużą popularność. Ludzie zaczęli stawiać na niekonwencjonalne metody leczenia, bo medycyna dla wielu okazała się być niewystarczająca lub zbyt ingerująca w ciało, by ją wybierać. Dzięki najlepszym specjalistom, można dziś otrzymać szybką diagnozę i w pełni trafne leczenie, ale najważniejsze jest to, aby trafić na odpowiednich osteopatów, którzy to posiadają wiedzę, mają doświadczenie, odbytą praktykę i co najważniejsze - doskonałe podejście zarówno do tematu osteopatii, jak również i do samego sposobu takiej formy leczenia.

Oferując naukę w naszej Akademii, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Oferujemy Wam między innymi najwyższą jakość usług, najlepszych wykładowców, a do tego takie pokłady wiedzy, które z całą pewnością okażą się być niezwykle przydatne na całym etapie nauczania, a potem praktykowania tego zawodu.

Otrzymując tytuł Dyplomowanego Osteopaty, dajemy Państwu możliwość podjęcia pracy w takim zawodzie, jaki chcecie i w którym czujecie się mocni i chętni wciąż na więcej. Mamy dla Państwa najwyższej jakości usługi nauczania, ciągłe kursy i szkolenia, a także i konferencje naukowe, dzięki którym można stale poszerzać zakres swojej wiedzy i zdobywanych umiejętności. Wierzymy głęboko, iż to właśnie nasza Akademia będzie dla Państwa prawdziwą inspiracją, jeśli chodzi o świat osteopatii i tego wszystkiego, co jest ona w stanie zagwarantować. Bo leczyć trzeba się tak, by przyniosło to upragniony efekt.